Aerosmith Biletleri

Aerosmith
Aerosmith konser bileti arıyorsan tam yerindesin! Ticketbis en iyi Aerosmith biletlerini senin için bir araya getirdi! Sevdiğin sanatçıların konserlerini canlı izlemek istiyorsan biletlerin Ticketbis'te! Aerosmith biletlerini Ticketbis'ten tek bir tıkla satın al, muhteşem konserlere girişini garantile!

1970 yılında vokalist Steven Tyler'ın gitarist Joe Perry ile tanışmasıyla temelleri atılan Aerosmith, basçı Tom Hamilton, ikinci gitar Brad Whitford ve davulcu Joey Kramer'ın da eklenmesiyle tamamlandı. Başarılarına Amerika'nın Boston kentinde başlayan grup kısa sürede tüm dünyada adını duyurmaya başladı. Aerosmith 70'lerin sonunda ''Blue Army'' adındaki hayran grubuyla dünyanın en popüler hard rock grubu konumuna ulaştı. Çeşitli sorunlardan dolayı gruptan ayrılıklar yaşansa da Aerosmith 1987 yılında yayınladığı ''Permanent Vacation'' albümü ile rock müzik tarihinin en çarpıcı geri dönüşünü yaptı.

Aerosmith Rolling Stone dergisinin ''Tüm zamanların en büyük 100 sanatçısı'' listesinde 57. sırada yer almayı dda başardı. Grubun dünya genelinde 150 milyon albüm satarak en fazla albüm satan Amerikalı rock grubu ünvanını kazanması da en büyük başarıları arasında gösterilir. Grubun aldığı ödüller arasında dört adet Grammy yer alır.

Rock müziğin zirvesinde 44. yılına ulaşan Aerosmith konserleri hala birer müzik şölenine dönüşüyor. Grup 2014 'te ''Let Rock Rule World Tour'' kapsamında İstanbul'da da konser verecek. Bu coşkuya sen de ortak olmak istiyorsan Aerosmith biletlerini Ticketbis'ten tek bir tıkla satın al! Müzik keyfini doyasıya yaşa!

Nerede

  • Tümü
  • Meksika
  • Peru
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

Estadio Nacional de Perú, Lima, Peru
116,58 USD itibaren 356,39 TL 86 bilet kaldı
116,58 USD itibaren 86 bilet kaldı
Biletleri gör
Arena Ciudad de México, DF, Meksika
287,06 USD itibaren 877,56 TL +100 bilet kaldı
287,06 USD itibaren +100 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.