Abdi İpekçi Arena, İstanbul, Türkiye

Anadolu Efes - Galatasaray Odeabank

Euroleague 16. Raundunda bir Türk derbisine daha tanıklık ediyor olacağız. Abdi İpekçi’yi ev sahibi olarak kullanan iki ekip, Anadolu Efes ve Galatasaray Odeabank 5 Ocak tarihinde karşı karşıya gelecekler. Bu dev karşılaşmadan sence kim galip ayrılacak? Gönlün hangi takımdan yana olursa olsun, güzel bir basketbol maçı izlemek hiçbir bahaneye ihtiyacın yok! Ticketbis üzerinden dilediğin Anadolu Efes Galatasaray Odeabank biletlerini hemen satın al.

Ergin Ataman ve öğrencileri pek de iyi başlamadıkları Euroleague’de yukarılara tırmanmak ve bir üst tura adını yazdırmak istiyor. Sinan Güler, Justin Dentmon, Vladimir Micov, Alex Tyus, Blake Schilb gibi önemli isimleriyle Anadolu Efes karşısında kesinlikle galip gelmek isteyen Galatasaray’ı sen de canlı izle. Anadolu Efes Galatasaray Odeabank biletlerini buradan, garantili olarak satın alabilirsin.

Anadolu Efes tarafı da bu seneye istediği gibi başlayamamanın sıkıntısını yaşasa da bu maç ile üst sıralara tırmanmanın ilk adımını atmak isteyen mavi beyazlıları sen de evinde destekle. Koç Velimir Perasovic’in öğrencileri sence bu maçta nasıl bir performans sergileyecekler? Thomas Heurtel, Derrick Brown, Deshaun Thomas, Cedi Osman, Bryant Dunston, Tyler Honeycutt gibi çok değerli oyuncularıyla galibiyeti arayacak olan Anadolu Efes’i yerinde izlemek için Ticketbis üzerinden Anadolu Efes Galatasaray Odeabank maç biletlerini satın al ve bu heyecanı canlı canlı yaşa.


Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Euroleague Basketbol diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.