Abdi İpekçi Arena, İstanbul, Türkiye

Anadolu Efes - Real Madrid

29 Aralık’ta, yılın son raundunda çok önemli ve seyir zevki yüksek bir maç daha basketbol severleri bekliyor. Abdi İpekçi Arena’da yer alacak bu karşılaşmaya bu spordan hoşlanan herkesin akın etmesi öngörülüyor. Anadolu Efes Real Madrid karşılaşmasında sen de kesinlikle tribünde temsilcimizi destekliyor olmalısın. Ticketbis güvencesiyle dilediğin Anadolu Efes Real Madrid biletlerini satın alabilir ve Abdi İpekçi’deki yerini garantileyebilirsin.

Euroleague kupasını en fazla kez (9) havaya kaldırma şansını elde eden Real Madrid hiç de karşılaşması kolay olmayacak. Bu iki rakip arasında geçen maçların çoğunluğunda büyük bir basketbol şölenine tanıklık etme şansını yakalıyoruz. Kadrosunda Rudy Fernandez, Andres Nocioni, Luka Doncic, Felipe Reyes, Gustavo Ayon, Sergio Llull ve Jaycee Carrol gibi çok yetenekli isimleri bulunduran Real Madrid karşısında temsilcimiz galibiyeti arayacak. Sen de Anadolu Efes Real Madrid biletlerini hemen satın al, bu gösteriyi sakın kaçırma!

Tyler Honeycutt, Deshaun Thomas, Derrick Brown, Bryce Cotton, Jayson Granger, Thomas Heurtel ve Bryant Dunston’lı oyuncularıyla Real Madrid karşında galibiyet arayacak olan mavi beyazlıları yalnız bırakma! Anadolu Efes Real Madrid maç biletlerini daha fazla beklemeden Ticketbis üzerinden garantili olarak satın al ve temsilcimizi tribünden destekle!


Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Euroleague Basketbol diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.