Arsenal - PSG Biletleri | 23/11/2016 | Ticketbis Türkiye

Arsenal - PSG Biletleri

Emirates Stadium, Londra, Birleşik Krallık

Arsenal - PSG

Konuk taraftarlar "Away-Misafir" bölümünde oturmalıdırlar. Ticketbis, kulüp tarafından konuk taraftarların diğer bölümlere alınmaması durumunda hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Şampiyonlar Ligi Grup Maçları biletleri Ticketbis'te! Muhteşem bir maç daha futbolseverleri bekliyor! İki dev takım Arsenal - PSG Emirates Stadium nefes kesecek bir mücadele için karşı karşıya geliyor! Şampiyonlar Ligi Grup Maçları heyecan dolu maçları yine unutulmaz futbol maçlarına sahne olacak! Sen de bu tarihi maçı tribünlerden canlı izlemek ve takımına desteğini tezahüratlarınla göstermek istiyorsan acele et! Ticketbis en iyi Arsenal - PSG maç biletlerini senin için bir araya getirdi.

Şampiyonlar Ligi'nde heyecan giderek artıyor. Takımlar bir üst tura çıkabilmek için en iyi performanslarını göstermek zorunda, bu da izleyicilerin tadına doyulmaz bir futbol ziyafetinin beklediğinin en büyük kanıtı! Bu heyecanın bir parçası olmak ve favori takımını sonuna kadar desteklemek istiyorsan doğru yerdesin! Ticketbis'ten en iyi Arsenal - PSG biletini garantili satın al maçı kaçırma!


Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Şampiyonlar Ligi Grup Maçları diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.