Konya Büyükşehir Stadyumu, Konya, Türkiye

Atiker Konyaspor - Galatasaray

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Passolig taraftar kartı.

Konya Büyükşehir Stadyumu mabedinde gerçekleşecek olan bu dev karşılaşma kaçmaz. Bu iki önemli takımın galibiyet uğruna ortaya koyacakları mücadele su götürmez bir gerçek. Sen de gönül verdiğin takımın yanında ol, Atiker Konyaspor - Galatasaray biletleri arasından sana uygun olanı seç ve geri sayıma başla.

Bu zorlu 2016 / 2017 sezonunu mutlu sonla bitirmek isteyen bu iki ekibin mücadelesini yerinde izlemek için yapman gerekenler çok kolay. Ticketbis üzerinden Atiker Konyaspor - Galatasaray maç biletleri arasından dilediğini seç ve satın al. Eğer sahip olduğun bileti değerlendiremiyorsan, Ticketbis üzerinden bu biletini de ücretsiz bir şekilde ilana koyabileceğini unutma.


Bilgi
Bu karşılaşmanın tarihi ve saati henüz kesinleşmemiştir.
Bu karşılaşma için passolig gereklidir. | Passolig necessary

Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Atiker Konyaspor diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.