Vodafone Arena, İstanbul, Türkiye

Beşiktaş - Gaziantepspor

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Passolig taraftar kartı.

Beşiktaş Gaziantepspor maç biletlerini sen de Ticketbis güvencesiyle, yalnızca bir tıkla satın al. 24 Aralık tarihinde, Vodafone Arena’da oynanacak olan bu maçın çok heyecanlı geçmesi bekleniyor. Bir tarafta zirve yarışını en önde bitirmek isteyen Beşiktaş, diğer yanda orta sıralardan üst sıralara tırmanışa geçmek isteyen Gaziantepspor. Sence hangi takım bu maçtan mutlu ayrılacak?

Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra kısa bir süre Eskişehirspor’un başına geçen İsmail Kartal, daha sonra Gaziantepspor başına geçmiş bulunmakta. İsmail Kartal ile daha iyi bir futbol oynamaya başlayan Gaziantepspor’da Barış Yardımcı, Daniel Larsson, Charles Itandje, Orkan Çınar, Emre Nefiz, Muhammet İldiz gibi oyuncular ön plana çıkmakta. Sence bu maçın skoru nasıl olacak? Bu sorunun cevabını Vodafone Arena’da almaya ne dersin? Cevabın evet ise sen de bir an önce Beşiktaş Gaziantepspor biletlerini satın al.

Şenol Güneş ile mükemmel bir ivme yakalayan Beşiktaş, yıldızlarla dolu kadrosuyla çok daha büyük başarılar yakalamak istiyor. Üç kulvarda birden yoluna devam eden Kara Kartallar, bu üç kupada da finali hedefliyor. Gaziantepspor maçında da herhangi bir sürprize olasılık vermeyen isteyen takımda tek hedef bu karşılaşmadan üç puan ile ayrılmak. Ticketbis garantisiyle sen de Beşiktaş Gaziantepspor biletlerini hemen satın al ve bu yıldızlarla dolu kadrosuyla Beşiktaş’ı sadece metrelerce uzaktan izle.


Bilgi
Bu karşılaşma için passolig gereklidir. | Passolig necessary

Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Beşiktaş diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.