Borussia Dortmund - Sporting Lizbon Biletleri | 02/11/2016 | Ticketbis Türkiye

Borussia Dortmund - Sporting Lizbon Biletleri

Signal Iduna Park, Dortmund, Almanya

Borussia Dortmund - Sporting Lizbon

Şampiyonlar Ligi Grup Maçları biletleri Ticketbis'te! Heyecan dolu bir Şampiyonlar Ligi'ne hazır mısın? Her sezon adrenalin ve coşkunun arttığı devlerin liginde bu yıl da en iyiler şampiyonluk için kıyasıya mücadele edecek! Sen de Borussia Dortmund - Sporting Lizbon maçını canlı izlemek ve takımına desteğini tezahüratlarınla göstermek istiyorsan doğru yerdesin! Ticketbis'ten en iyi Borussia Dortmund - Sporting Lizbon biletlerini 100% garantili satın almak için daha fazla bekleme!

Şampiyonlar Ligi 2015/2016 sezonu tüm hızıyla devam ediyor! Takımlar bu maçlar için çok iyi hazırlandı, şimdi kimin en iyi olduğunu kanıtlama zamanı! Son şampiyonun Real Madrid olduğu Şampiyonlar Ligi'nde rekabet giderek kızışıyor! Signal Iduna Park bu tarihi maçı sakın kaçırma! Biletlerini güvenli bir sayfadan al Signal Iduna Park yerini garantile!


Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Şampiyonlar Ligi Grup Maçları diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.