Buz Hokeyi Dünya Şampiyonası

Buz Hokeyi fanlarına harika bir haberimiz var! Sen de farklı sporlarla ilgilenen, bu sporların verdiği heyecanı yakından hissetmek isteyenlerdensen Ticketbis tam sana göre! Çünkü burada Buz Hokeyi Dünya Şampiyonası gibi uluslararası etkinliklere kolayca bilet bulabilir, istediğin bileti bir tıkla satın alabilirsin. Her yıl düzenlenen erkekler dünya şampiyonasında dünyanın en iyi buz hokeycileri izleyecilere muhteşem gösteriler sunarken başarıları ve azimleriyle parmak ısırtıyorlar. Geçtiğimiz yıl Türkiye'nin de katıldığı fakat elendiği turnuvada 2016 yine çok çekişmeli geçecek!

İzmir'in ev sahipliği yaptığı Dünya Buz Hokeyi Şampiyonası Klasman maçları nefes kesmişti. Unutulmaz maçlar izlemek, buz hokeyinin en iyilerini pistte izlemek ve bu heyecanı onlarla paylaşmak istiyorsan Dünya Bu Hokeyi Şampiyonası biletlerini tükenmeden satın al! Kanada, Finlandiya, Rusya, İsveç, Çek Cumhuriyeti buz hokeyi deyince akla ilk gelen ülkelerden birkaç tanesi. Son şampiyon İsveç, İsviçre'yi 77. Dünya Buz Hokeyi Şampiyonası'nda yenmişti. Bu yıl şampiyon belli olurken sen de orada olmak istiyorsan acele et! Biletini güvenle satın al!


Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.