Chris Cornell

20 Temmuz 1950 doğumlu Amerikan rock müzisyeni, vokalisti ve söz yazarı Christopher John Boyle, Chris Cornell sahne adıyla bilinmektedir. Daha önce Seattle merkezli rock grubu Soundgarden'ın ritm gitaristliğini, Audioslave grubunun vokalistliği ve söz yazarlığını yapmıştır. Kendisi 90'ların grunge akımının mimarı olarak da tanınır. Dört oktava yakın ses aralığına sahip müzisyen, her anlamda kendini müziğe adamıştır.

Guitar World okurları tarafından Rock Müziğin En Önemli Vokali addedilen Cornell, Rolling Stones dergisinin Tüm Zamanların En İyi Vokalistleri listesinde de 9. sırada yer alır. 5 yaşından 11 yaşına dek komşularının bodrumunda keşfettiği The Beatles albümlerini dinleyerek büyüyen sanatçıyı canlı izlemek isteyenler için Chris Cornell biletleri şimdi Ticketbis'te! 21 Eylül 1999'da piyasaya sürülen ilk albümünden bu yana başarılı bir kariyer sürdürmüş sanatçının performansına tanıklık etmek isteyenler için Ticketbis, alternatif metal, grunge ve hard rock severlere uygun koşullarla Chris Cornell biletleri sunuyor. Vakit kaybetmeden, tek tıkla, güvenle, dünyanın dört bir yanındaki konserlere biletinizi almak için Ticketbis yanınızda!


Nerede

  • Tümü
  • Arjantin
  • Brezilya
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

Citibank Hall, São Paulo, Brezilya
De 12 a 13 anos, apenas acompanhados.
MEIA: acesso restrito a estudantes (portadores de Carteira de Estudante do Brasil), idosos, professores de escola pública e PNE.
Henüz mevcut değil
Henüz mevcut değil
Teatro Colón Argentina, Buenos Aires, Arjantin
238,97 USD itibaren 191,81 USD itibaren 822,36 TL 660,06 TL 21 bilet kaldı
238,97 USD itibaren 21 bilet kaldı
Biletleri gör
Teatro Gran Rex, Buenos Aires, Arjantin
143,38 USD itibaren 115,38 USD itibaren 493,41 TL 397,06 TL 24 bilet kaldı
143,38 USD itibaren 24 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.