Volkswagen Arena, İstanbul, Türkiye

Darüşşafaka Doğuş - Laboral Kutxa Baskonia

12 Ocak tarihinde Volkswagen Arena’da bir basketbol şöleni daha yaşamaya hazır mısın? Euroleague heyecanı çok çekişmeli geçmesi beklenen bir maçla daha devam ediyor. Daçka’yı evinde başka bir büyük takıma karşı mücadele ederken görme ve yeşil siyahları destekleme şansını es geçme. Ticketbis üzerinden dilediğin kategorideki Darüşşafaka Doğuş Laboral Kutxa Baskonia biletlerini satın al ve geri sayıma başla.

Madridli koç Sito Alonso’nun çalıştırdığı ekipte ise öne çıkan isimleri şu şekilde sayabiliriz: Shane Larkin, Johannes Voigtmann, Adam Hanga, Andrea Bargnani, Tornike Shengelia, Rodrigue Beaubois, Jaka Blazic. İspanya’nın en önemli takımlarından biri olan Bask ekibi bu maçtan galibiyetle ayrılıp, tabloda daha iddialı bir pozisyona gelmek için bu maçtan galip gelmek isteyecek. Takımını desteklemek ve Final Four yolunda başarısında bir pay sahibi olmak istiyorsan, bekleme! Darüşşafaka Doğuş Laboral Kutxa Baskonia biletlerini satın ve takımının gücüne güç kat.

Ülkemiz basketbolunu yakından tanıyan David Blatt’in koçluğunu yaptığı Daçka’da, Brad Wanamaker, Will Clyburn, James Anderson, Scottie Wilbekin ve Adrien Moerman gibi isimler ön plana çıkmakta. Sen de yeşil siyahlılara Euroleague maceralarında destek ol ve onları yalnız bırakma! Ticketbis üzerinden, yalnızca bir tıkla Darüşşafaka Doğuş Laboral Kutxa Baskonia maç biletlerini satın alabilirsin.


Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Euroleague Basketbol diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.