Volkswagen Arena, İstanbul, Türkiye

Darüşşafaka Doğuş - Maccabi Fox Tel Aviv

Euroleague 14. raundunda Darüşşafaka Doğuş yine evinde büyük bir devi ağırlıyor olacak. 6 kez Euroleague şampiyonluk kupasını evine götüren Maccabi Fox Tel Aviv, Volkswagen Arena’da Darüşşafaka Doğuş’un rakibi olacak. Bu nefes kesecek mücadelede mutlaka sen de temsilcimizi desteklemelisin. Darüşşafaka Doğuş’un bu gece sana çok ihtiyacı olacak! Final Four yolunda çok büyük bir önem taşıyan bu maçı sen de tribünden izlemek istiyorsan derhal Darüşşafaka Doğuş Maccabi Fox Tel Aviv maç biletlerini Ticketbis üzerinden satın alıp, tribündeki koltuğuna kurulmalısın.

Tecrübeli İsrailli hoca Rami Hadar’ın çalıştırdığı ekipte daha önce Fenerbahçe’de de görev yapmış Andrew Goudelock ve Devin Smith, Beşiktaş’ta görev yapmış Colton Iverson ve D. J. Seeley’nin yanı sıra Sonny Weems ve Yogev Ohayon gibi oyuncular performansları ile ön plana çıkmakta. Bu nefes kesecek maçta sen de yerini Darüşşafaka Doğuş Maccabi Fox Tel Aviv biletlerini satın alarak garantile.

David Blatt’ın tecrübeli kadrosunda ise Furkan Aldemir, Birkan Batuk, Ender Arslan, Semih Erden gibi tecrübeli Türk oyuncular ve Brad Wanamaker, James Anderson, Will Clyborn, Adrien Moerman ve Scotie Wilbekin gibi yetenekli basketbolcular yer almakta. Daçka’da tek hedef galibiyet. Sence Daçka bu maçtan galip olarak ayrılabilecek mi? Bu sorunun cevabını almak için sen de Darüşşafaka Doğuş Maccabi Fox Tel Aviv biletlerini al ve tribündeki yerini garantile.


Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Euroleague Basketbol diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.