Volkswagen Arena, İstanbul, Türkiye

Darüşşafaka Doğuş - Real Madrid

Euroleague 2016 – 2017 sezonuna çok iyi bir giriş yapan Darüşşafaka Doğuş, başka bir dev ekiple daha karşılaşmaya hazırlanıyor. Koç David Blatt her ne kadar emin konuşmasa da Darüşşafaka Doğuş’un Final Four yolunda adım adım ilerlediği bir gerçek. Doğuş sponsorluğuyla yeni bir yapılanmaya giren ekip büyük başarılar için çok heyecanlı. 15 Aralık tarihinde Darüşşafaka Doğuş Real Madrid’i ağırlıyor olacak. Sen de bu büyük karşılaşmadaki yerini almak için Ticketbis üzerinden Darüşşafaka Doğuş Real Madrid biletlerini hemen satın al.

Pablo Laso’nun koçluğunu yaptığı Real Madrid, her sene olduğu gibi şampiyonluk parolasıyla sezona başladı. Bu turnuvayı en çok kazanan ekip olarak dikkat çeken Real Madrid’in kadrosunda Sergio Llull, Jaycee Carroll, Anthony Randolph, Rudy Fernandez, Gustavo Ayon ve Luka Doncic bu seneki performanslarıyla öne çıkan oyuncular olarak yer almakta. Çekişme düzeyi yüksek olacak bu karşılaşmada sen de tribündeki yerini almak istemez misin? Cevabın evet ise, sen de derhal Darüşşafaka Doğuş Real Madrid maç biletlerini satın al.

1951 yılında kurulan ekip bu sezon ikinci kez Euroleague’de oynama başarısını elde etmiş durumda. Brad Wanamaker, James Anderson, Adrien Moerman, Will Clyburn, Scotie Wilbekin ve Marcus Slaughter gibi oyuncularla dikkat çeken ekip Real Madrid karşısında da evinde galip gelmeye çalışacak. Sen de bu nefes kesen karşılaşmadaki yerini al. Darüşşafaka Doğuş Real Madrid biletlerin yalnızca bir tık uzağında.


Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Euroleague Basketbol diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.