Euroleague basketbol biletleri Ticketbis’te! Basketbolun yıldızları Euroleague’de seni bekliyor! Bu yıl sponsorluğunu Türk Hava Yolları’nın yaptığı Eurolague tüm hızıyla devam ediyor. Anadolu Efes, Fenerbahçe Ülker ve Darüşşafaka Doğuş'un ülkemizi başarıyla temsil ettiği Euroleague maçlarını sen de canlı izlemek istiyorsan dorğu yere geldin! Euroleague biletlerini Ticketbis garantisiyle hemen satın al!

Turkish Airlines Euroleague dört aşamada oynanır. Toplamda 24 takımın bulunduğu ilk aşamada  6’şar takımdan oluşan 4 grup oluşturulur. Bu aşamada ikişer maç yapan takımlardan en yüksek puanı alanlardan 16’sı ikinci aşamaya devam etme hakkını kazanır. Oynadıkları maçlar sonunda gruplarından en yüksek puanla ayrılan 8 takım çeyrek finale çıkar. Son aşamaya gelindiğinde kalan dört takım arasında final için mücadele edilir. Her aşaması heyecan dolu Euroleague maçlarını tribünlerden izlemek istiyorsan yerini ayırtmanın şimdi tam zamanı! Darüşşafaka Doğuş, Fenerbahçe Ülker ve Anadolu Efes'in Son 16'ya katıldığı basketbolun en önemli turnuvalarından Euroleague 2016 biletlerini güvenle al.

Ticketbis’te en iyi Euroleague basketbol biletlerini garantili satın alabilirsin. Darüşşafaka Doğuş, Fenerbahçe Ülker, Anadolu Efes, Barcelona, Bayern Münih, Real Madrid... Basketol deyince akla gelen en önemli ekiplerin başrollerini oynadığı bu turnuvada basketbol ve yalnızca basketbol konuşuyor. Türkiye'den üç takım da Son 16'ya kalarak taraftara büyük gurur yaşattı, şimdi taraftar olarak onlara desteğimizi tribünlerde gösterme zamanı. Basketbolun Avrupa devlerinin maçlarını kaçırma! Euroleague biletlerini Ticketbis garantisiyle satın al!Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.