Fenerbahçe - Zorya Maç Biletleri | Ticketbis Türkiye

Fenerbahçe - Zorya Biletleri

Ülker Stadyumu, İstanbul, Türkiye

Fenerbahçe - Zorya

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Passolig taraftar kartı.

Fenerbahçe Avrupa Ligi A Grubu’nda sondan bir önceki maç çıkıyor. Bu önemli maçta tüm ekip galibiyet için kenetlenmiş durumda. Her ne kadar Zorya grubun en zayıf takımı gibi gözükse de bu maçın hiç de kolay geçmeyeceği aşikâr. Sen de bu maçta sarı lacivertlilerin yanında ol ve tüm desteğini göstermek için bir an önce Fenerbahçe Zorya biletini Ticketbis üzerinden garantili olarak satın al.

Geçtiğimiz sezon Ukrayna Premier Ligi’ni dördüncü sırada bitiren Zorya Luhansk daha önce sadece iki sene Avrupa Kupası’nda mücadele etme başarısını göstermiştir. Bu yıl üçüncü kez katıldıkları turnuvada ilk kez gruplarda mücadele etme şansı bulmaktadırlar. Shakhtar Donetsk’ten kiraladıkları oyuncularla takımı biraz daha mücadeleci bir yapıya büründürmeyi düşünen teknik direktör Yuri Vernydub’un takımına karşı Fenerbahçe’yi sen de stadyumda tezahüratlarınla destekle. Hemen Fenerbahçe Zorya maç biletlerini satın al ve bu önemli maçta takımını yalnız bırakma.

Bu sezon Avrupa Kupası’ndaki hedefini yükselten Fenerbahçe, zirveye kadar oynamak istiyor. Bu zorlu serüvende takımının en çok ihtiyaç duyduğu şey tabii ki de sensin. Fenerbahçe Zorya biletini hemen Ticketbis güvencesiyle al, nasıl bir taraftar olduğunu kanıtla. Fenerbahçe Zorya Luhansk biletlerini buradan ister satın alabilir, istersen ücretsiz olarak satışa da sunabilirsin.

 


Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Avrupa Ligi diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.