Foals Biletleri

Foals

Foals, 2005 yılında İngiltere'nin Oxford şehrinde kurulmuş bir indie rock grubudur. Kuruluşundan bu yana üye değişikliği yaşamayan grubun tarzı yalnızca indie ile sınırlı kalmamıştır. Alternatif rock,art rock ve dance-punk türleriyle de anılabilen Foals, dört stüdyo albümü kaydetmiş, Glastonbury, Roskilde ve Coachella festivallerinde sahne almıştır. 2013 yılında Q Awards kapsamında en iyi canlı performans ödülüne layık görülmüştür.

2008 yılında piyasaya sürülen ilk albümleri Antidotes, İngilitere müzik listelerine üçüncü sıradan giriş yapmıştır. Arthur Russell, The Redneck Manifesto ve Talking Heads gibi sanatçı ve grupların tarzlarından etkilenen grubu canlı izlemek isteyenler için Foals biletleri Ticketbis sayesinde sadece bir tık uzağınızda. Fütürizm tutkunu vokalist Yannis Philippakis'in muazzam ezgilerini bir kez de canlı olarak dinlemek istiyorsan dünya çapında yüz bini aşkın müzikseveri buluşturan güvenli platform Ticketbis üzerinden Foals biletlerini edinebilirsin. Vakit kaybetmeden ve tükenmeden hayalindeki konserin biletlerine ulaşmak ev rahatlığında mümkün. Hemen Ticketbis üzerinden Foals konseri için mekan ve tarihlere göz atarak sana en uygun bileti satın al!


Nerede

  • Tümü
  • Singapur
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

Fort Canning Park, Singapore, Singapur
Line up: Foals, Crystal Castles, Gentle Bones, Neon Indian, Lucy Rose, Shura, Gold Panda, The Sugarhill Gang, Cashew Chemists, Disco Hue
140,48 USD itibaren 433,65 TL 47 bilet kaldı
140,48 USD itibaren 47 bilet kaldı
Biletleri gör
Fort Canning Park, Singapore, Singapur
Line up: Foals, Sigur Rós, Crystal Castles, Gentle Bones, Jose Gonzalez, The Tallest Man on Earth, Neon Indian, Lucy Rose, Shura, George Clinton
2 Day Pass is valid for both 26 and 27 November
242,99 USD itibaren 750,10 TL 40 bilet kaldı
242,99 USD itibaren 40 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.