Galatasaray - Bursaspor Biletleri

Türk Telekom Arena, İstanbul, Türkiye

Galatasaray - Bursaspor

Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 12. Haftasında yine çok heyecanlı bir maç bizleri bekliyor olacak. 25 Kasım Cuma günü Türk Telekom Arena’da Galatasaray ligin en güçlü ekiplerinden Bursaspor’u sahasında ağırlıyor olacak. Ligin zirvesini çok yakından ilgilendiren bu maç, diğer ekiplerin olduğu gibi, bu ekiplerin de taraftarlarını çok dikkat çekiyor. Bu çekişmeli geçmesi çok muhtemel maçta sen de yer almak istiyorsan Ticketbis üzerinden Galatasaray Bursaspor biletlerini hemen satın al.

Yaklaşık bir sene önce Galatasaray’dan ayrılarak Bursapor’a geçen teknik adam Hamza Hamzaoğlu için de farklı bir heyecan yaratacak bu karşılaşmaya hazırlanan Bursaspor’un güçlü kadrosu da bu maç öncesi dikkat çekiyor. Tomas Necid, Aziz Behich, Yonathan Del Valle, Pablo Batalla, Tomas Sivok, Cristobal Jorquera gibi önemli oyuncular bu maçta Bursaspor’da öne çıkacak oyunculardan bazıları olabilir. Bu keyif düzeyi yüksek maçta sen de yerini garantiye almak için Galatasaray Bursapor maç biletlerini daha da geç olmadan satın al.

Bu sezon ligde kesinlikle şampiyon olmak isteyen Galatasaray’ın ise puan kaybına tahammülü yok. Teknik patron Riekerink önderliğinde, güçlü kadrosuyla bu maça üç puan almak için çıkacak olan Galatasaray’ı sen de tribünlerden desteklemek istiyorsan Galatasaray Bursapor biletlerini Ticketbis garantisiyle satın al.


Bilgi
Bu karşılaşma için passolig gereklidir. | Passolig necessary

Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Galatasaray diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.