Abdi İpekçi Arena, İstanbul, Türkiye

Galatasaray Odeabank - EA7 Emporio Armani Milano

Galatasaray Odeabank Euroleague 2016 – 2017 sezonu serüveninde bir karşılaşmaya daha hazırlanıyor. 12. rauntta Abdi İpekçi Arena’da İtalyan ekibi EA7 Emporio Armani Milano’yu ağırlamaya hazırlanıyor. Galatasaray’ın ev sahipliğinde geçecek olan bu karşılaşmayı kesinlikle kaçırmamalısın. Galatasaray bir sonraki tura kalmak için bu maçı kazanmak isteyecektir. Sence bu maçtan ne gibi bir sonuç çıkacak? Bu sorunun cevabını yerinde almak istiyorsan sen de Ticketbis üzerinden Galatasaray Odeabank EA7 Emporio Armani Milano biletlerini satın al.

Ülkemizde de 1997 – 2000 yıları arasında Tofaş’ın başında görev alan Jasmin Repesa’nın çalıştırdığı EA7 Emporio Armani Milano’da Krunoslav Simon, Alessandro Gentile, Jamel Mclean, Rakim Sanders, Ricky Hickman, Miroslav Raduljica gibi önemli isimler yer almakta. Galatasaray’ın bir üst tura çıkmak için artık kesinlikle galip gelmesi gerekiyor. Sen de derhal Galatasaray Odeabank Emporio Armani Milano biletlerini al ve tribündeki yerini garantile.

Ergin Ataman ile geçtiğimiz sezon çok iyi bir performans sergileyen sarı kırmızılılarda bu sezon işler istedikleri gibi gitmese de bu maçı kazanarak daha iyi bir konuma gelmeyi hedefliyorlar. Justin Dentmon, Austin Daye, Alex Tyus, Viladimir Micov, Sinan Güler, Blake Schilb ve Russ Smith’li kadrosuyla Galatasaray’ı Abdi İpekçi’de sen de destekle. Galatasaray EA7 Emporio Armani Milano maç biletlerin burada, yalnızca bir tık uzağında.


Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Euroleague Basketbol diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.