Goran Bregovic

Yaşayan en önemli bestecilerden biri olarak kabul edilen Goran Bregovic'in konser biletleri Ticketbis'te! Saraybosna doğumlu besteci, gitarist, şarkıcı Goran Bregoviç harika ezgilerini dünyanın beğenisine sunmaya devam ediyor. 

Müzik hayatına 1978 yılında başlayan sanatçı kendini ve müziğini dünyada milyonlarca müzikseverin yanı sıra eleştirmenlere de kabul ettirmeyi başardı. Bregovic Balkan ezgilerinin yanında çingene, kilise, müslüman, yahudi, ortodoks, hristiyan... tüm ezgileri ustalıkla harmanlamadaki başarısıyla kendine hayran bırakıyor. Yaptığı film müzikleriyle filmden çok müziğinin konuşmasını sağlayan sanatçı, Türkiye'de İzmir, İstanbul, Bursa, Diyarbakır, Ankara gibi şehirlerde verdiği konserlerle hayranlarından tam puan almıştı. Sen de Goran Bregoviç biletini şimdi al tadına doyulmaz konserleri kaçırma.

Goran Bregovic'in Sezen Aksu, Candan Erçetin gibi Türk müziğinin güçlü isimleriyle verdiği konserleri tüm müzikseverleri tarafından büyük ilgi toplamıştı. Balkan insanının o neşeli karakterini müziğine harika bir şekilde yansıtan Bregovic konserlerinde yalnızca sesi veya çaldığı enstrümanlarıyla değil aynı zamanda neşeli tavırları ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle de dinleyenleri büyülüyor.

White Cat Black Cat, Underground gibi filmlerin müziğini yapan sanatçı Can Dündar'ın yazıp yönettiği Mustafa adlı belgeselin müziklerini de besteledi. The Wedding and Funeral Band'ın perküsyonuyla kulakların müziğe doysun istiyorsan Bregovic konserlerini asla kaçırma! 2015'e Champagne for Gypsies turnesi ile damgasını vuracak olan sanatçı İstanbul ve Ankara'da da muhteşem iki konser verecek. Acele et, Goran Bregovic konser biletini Ticketbis garantisiyle hemen satın al!


Nerede

  • Tümü
  • Türkiye
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan etkinlikler: Türkiye

Volkswagen Arena, İstanbul, Türkiye
32,01 USD itibaren 27,46 USD itibaren 110,00 TL 94,36 TL 36 bilet kaldı
32,01 USD itibaren 36 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.