Kadebostany Biletleri

Kadebostany

Sen de bir Kadebostany takipçisi isen doğru adrese geldin. Ticketbis üzerinden istediğin Kadebostany biletlerini bulabilirsin. Ünü günden güne artan ve seyirci sayısını sürekli katlayan bu meşhur grubun konserlerine mutlaka katılmalısın.

2008 yılında İsviçre’de Cenevre de kurulan grup ismini kurucusu olan Guillaume “William” Kadebotan’dan almaktadır. Mizahi bir şekilde kendi adlarını taşıyan bir ülke kurduklarını söyleyen grubun Kadebostany Cumhuriyeti isimli ülkelerinin ise İtalya’nın kuzeyi, İsviçre’nin doğusu ve Türkiye’nin batısında kaldığını bir söyleşilerinde söylemektedirler. Müziklerini kesinlikle özgürce ve hiçbir kurala bağlı kalmadan yapmak istedikleri için böyle bir karar aldıklarını belirten grubun kostümleri dikkat çekmekte. Kadebostany, askeri üniforma tarzında kostümleriyle konserlerinde boy göstermekte. Sen de bu çok özel şovlardan birinde yer almak istiyorsan Kadebostany biletlerini tükenmeden önce satın al.

Walking with a Ghost, Castle in the Snow, Crazy in Love (Beyonce cover), Frozen to Death, Jolan gibi parçaları sen de Kadebostany ile birlikte söylemek istemez misin? Cevabın evet ise doğru yerdesin. Kasım ayında ülkemizde de konser verecek olan grubun şovunu kaçırma! Kadebostany İstanbul İstanbul 2016 biletlerini Ticketbis güvencesiyle derhal satın al.


Nerede

  • Tümü
  • Türkiye
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan etkinlikler: Türkiye

Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi, İstanbul, Türkiye
49,07 USD itibaren 150,00 TL 2 bilet kaldı
49,07 USD itibaren 2 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.