Moderat İstanbul Bilet | 11/11/2016 | Ticketbis Türkiye

Moderat İstanbul Biletleri

Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi, İstanbul, Türkiye

Moderat İstanbul

Ve beklenen an geldi çattı. Moderat grubu üyeleri 11 Kasım 2016 tarihinde İstanbul Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi, Ana Sahne’de bir konser vereceklerini açıkladılar. Sen de bu unutulmaz gecede yerini almak için daha fazla bekleme! Ticketbis üzerinden dilediğin Moderat İstanbul biletini satın al ve çok özel bir gece yaşamaya hazırlan.

Apparat ve Modeselektor gruplarının üyelerinin oluşturduğu Alman elektronik müzik grubu Moderat her geçen gün hayran sayısını katlamakta. Nisan ayında çıkardıkları III isimli albümleriyle birlikte planlamış oldukları üçlemeyi tamamlamış oldular. Sen de bu Berlin’den gelen elektronik müzik dehalarının vereceği şovu kaçırmak istemiyorsan, elini çabuk tutmalısın. Moderat biletlerini hemen Ticketbisgüvencesiyle satın al.

Eğer sen de elektronik müzikten zevk alıyorsan ya da sadece unutamayacağın bir müzik şöleni tecrübe etmek istiyorsan, doğru sayfadasın. Moderat sana kesinlikle yerinde duramayacağın bir gece garanti ediyor. 

Sen de bir an önce Moderat İstanbul biletlerini Ticketbis güvencesiyle satın al ve elektronik müziğin doruklarına Zorlu Center’da ulaş.


Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Şu anda bu etkinlik için bilet bulunmuyor. Benzer etkinlikleri bulmak için arama motorunu kullanabilirsin.

Moderat diğer etkinlikleri

  • BEC - Bilbao Exhibition Centre, Barakaldo, İspanya
  • LX Factory, Lisboa, Portekiz
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.