Ornella Vanoni Biletleri

Ornella Vanoni

Ornella Vanoni biletleri Ticketbis'te! İtalya'nın en önemli pop sanatçılarından Ornella Vanoni konserleri için biletlerini Ticketbis garantisiyle hemen satın alabilirsin. 

Sanat hayatına 1960'ta Bertolt Brecht'in eserlerinde tiyatro aktristi olarak başlayan Ornella Vanoni sofistike pop tarzıyla bugün İtalya'nın en sevilen sanatçılarından bir tanesi. Bugün 81 yaşında olan sanatçı İtalya'da 'first lady' olarak anılıyor. Türkiye'de Ajda Pekkan, Nükhet Duru gibi sanatçılar zamanında Ornella Vanoni'den esinlenmiş hatta onun bazı şarkılarını Türkçe'ye çevirip yeniden düzenlemişlerdi. Sanatçı bugün yalnızca İtalya'da değil tüm dünyada seviliyor ve Ornella Vanoni şarkıları hala zevkle dinleniyor.

'Senza fine' ve 'Che cosa c'e' parçalarıyla 1963 yılında şöhreti yakaladı ve ertesi yıl Napolitan şarkı yarışmasında 'Tu si na cosa grande' parçasıyla birincilik ödülü aldı. Güçlü sesi ve dinleyenleri etkisi altına alan sanatçı pop ve caz tarzlarında ilk akla gelen isimlerden bir tanesi. Şarkıcı kimliğinin yanında diğer sanat dallarına da ilgisi olan Ornealla Vanoni'nin tiyatro ve televizyon çalışmaları da bulunuyor. Ayrıca sanatçının 1970 yılında yayınladığı hit parçası 'L'Appuntamento' Ocean's Twelve filminin soundtrack'i olarak kullanıldı ve dinleyenlerden tam not aldı. Sen de efsane sanatçıyı canlı dinlemek istiyorsan Ornella Vanoni biletlerini Ticketbis'ten garantili satın al konserde yerini al!


Nerede

  • Tümü
  • İtalya
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

Teatro Alfieri, Torino, İtalya
Mappa indicativa
96,89 USD itibaren 298,50 TL 34 bilet kaldı
96,89 USD itibaren 34 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.