Oscar and the Wolf

Sen de elektro-pop müzikten hoşlanıyorsan ya da yeni seslere açıksan, sana güzel haberlerimiz var. Son yılların gittikçe büyüyen ünü ve farklı tarzıyla Oscar and the Wolf biletleri Ticketbis üzerinde garantili olarak seni bekliyor. Oscar and the Wolf konser biletlerini bir tıkla sahip olabilir, evinden bile çıkmadan biletlerine kavuşabilirsin.

Grubun solisti Max Colombie, aynı zamanda 2005 yılında çocuklar kategorisinde Eurovision şarkı yarışmasında ülkesi Belçika’yı temsil etmiştir. 2010 yılında kurulan Oscar and the Wolf, 2012 yılında Orange Sky isimli single’ıyla adından söz ettirmeye başlasa da asıl ününü 2014 yılında piyasaya sürdükleri Entity isimli albümleriyle yapmışlardır. 

En önemli parçaları arasında Princes, Strange Entity, Undress, Joaquim ve Tsar B ile seslendirdiği Back to Black isimli parçalarını sayabileceğimiz Oscar and the Wolf daha önceki Türkiye konserlerinde biletlerinin dakikalar içerisinde tükenmesiyle de meşhur hale gelmiştir. 

Sen de bu grubun sıkı bir takipçisiysen Oscar and the Wolf biletlerini tükenmeden satın almanda fayda var. Ticketbis sayesinde dilediğin ülke ya da şehirdeki Oscar and the Wolf biletlerini seçebilir ve bu capcanlı grubun müziğini, onlara sadece metrelerce uzaktan dinleyebilir ve asla unutamayacağın konserlerden birini hafızana kazıyabilirsin.


Nerede

  • Tümü
  • Türkiye
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan etkinlikler: Türkiye

Volkswagen Arena, İstanbul, Türkiye
43,59 USD itibaren 37,29 USD itibaren 150,00 TL 128,33 TL 4 bilet kaldı
43,59 USD itibaren 4 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.