Scorpions Biletleri

Scorpions

Yeni Bir Scorpions Türkiye Konseri

Alman Hard Rock – Heavy Metal efsanesi Scorpions, 2010 yılında çıkardığı Sting in the Tail albümünden beş yıl sonra hayranlarının beğenisine sunduğu 2015 yılı albümü Return to Forever ile sevenlerine süper bir hasret giderme hediyesi sunmuş oldu. Bu albüm kapsamında Return to Forever / 50th Anniversary Tour ile yeniden kendilerini sahnelerde görme şansına erişeceğimiz Scorpions, Türkiye’ye de geliyor. Scorpions Türkiye ya da 50. Yıl Turnesi kapsamında herhangi bir ülke ya da şehirde görme fırsatını elde edebileceğin konserlerden en az birini kaçırmamak için sayılı zamanın var. Scorpions biletleri için Ticketbis senin hizmetinde.

Kurulduğu 1965 yılından bugüne kadar çıkarmış olduğu 18 stüdyo albümü ve 24 turneyi başarılı kariyerlerine sığdırmayı başaran Scorpions, nesilden nesile, kulaktan kulağa milyonlarca hayranının gönüllerinde bir taht kurmayı başarmış nadir gruplardan biridir. 50 senedir aktif olarak müzik yapan grup aynı zamanda sayısız ödülün sahibi olmayı da başarmıştır. Tecrübeleri ve başarıları sayılarla anlatılamayacak bu efsane grubun İstanbul konserleri için Scorpions konseri 2016 biletini tükenmeden önce buradan alabilirsin.

Daha önce de Türkiye’ye gelen efsane grup, bu sefer veda olabileceği bu konserler serisinden birine kesinlikle gitmelisin. Wind of Change, Rock You Like a Hurricane, Still Loving You, Send Me an Angel, No One Like You gibi unutulmaz şarkıların yanında, House of Cards, Gypsy Life ve Rock ‘n’ Roll Band gibi yeni albümden parçaları da dinleyebileceğin bu eşsiz konserlerden en azından birini kaçırmamalısın. Scorpions konseri 2016 biletlerin yalnızca bir tık uzağında.


Nerede

  • Tümü
  • Malezya
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

Sepang International Circuit, Sepang - Kuala Lumpur, Malezya
Line up: Scorpions, Wings, Muzza's Mayhem
89,51 USD itibaren 273,65 TL 66 bilet kaldı
89,51 USD itibaren 66 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.