Standard Liege - Ajax Biletleri | 08/12/2016 | Ticketbis Türkiye

Standard Liege - Ajax Biletleri

Maurice Dufrasne, Liège, Liège, Belçika

Standard Liege - Ajax

Standard Liege - Ajax biletleri Ticketbis garantisiyle senin! Avrupa Ligi'nde nefesler tutuldu gözler bu maça çevrildi. Zorlu bir grup aşamasının ardından geriye onaltı takım kaldı. Grup Maçları heyecanı tüm futbol severleri sarmışken sen de bu coşkunun bir parçası olmak için geç kalmış değilsin. Standard Liege - Ajax maç biletini buradan güvenle satın alıp Maurice Dufrasne, Liège stadında yerini garantileyebilirsin. 24 Mayıs 2017'de Solna'nın muhteşem atmosferinde oynanacak muhteşem finale doğru takım sayısı giderek azalırken heyecan git gide artıyor.

Avrupa Ligi için tüm biletlerini sayfamızdan tek bir tıkla alabileceğin gibi Standard Liege - Ajax bilet alım satımı için de bize güvenebilirsin. 2017 Avrupa Ligi Grup Maçları için tribünlerde yerini al ve maç keyfini doyasıya yaşa. Bu yıl 46. sezonu oynanan 2017 UEFA Avrupa Ligi'nde 32 unutulmaz maç oynayacak. Standard Liege - Ajax maçı bunların arasında en heyecan verici olanlardan bir tanesi. Bu efsane karşılaşmayı kaçırmak istemiyorsan Standard Liege - Ajax Avrupa Ligi maçı biletini şimdi satın al!


Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Avrupa Ligi diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.