Violetta Biletleri

Violetta

Dünyayı kasıp kavuran Violetta çılgınlığına sen de katılmak ister misin? Cevabın evetse Violetta biletlerini satın almak için doğru yere geldin! Ticketbis ekibi olarak Disney Channel'in son yıldızı Violetta'yı canlı görmek istediğini biliyoruz, bu yüzden en iyi Violetta konserleri biletlerini senin için güvenli bir ortamda bir araya getirdik. Güney Amerika'da düzenlediği Violetta 2015 turnesiyle yüzbinlerce hayranıyla buluştu ve muhteşem sesi ve gösterileriyle izleyenleri büyüledi.

Violetta konserlerine katılan hayranlarına yalnızca sesiyle değil aynı zamanda güzelliği ve danaslarıyla da unutulmaz anlar yaşatıyor. Tüm dünyanın gözü bu yepyeni yüze çevrilmişken sen onu canlı dinlemek istiyorsan Violetta bilet alım satımı için Ticketbis'e güvenebilirsin.

Disney Channel Latin Amerika Violetta'yı gurula sunar! Violetta yalnızca Amerika'yı değil Avrupa'yı fethetmeyi başardı. Martina Stoessel Violetta rolüyle milyonları kendine bağladı. Sen de bunlardan bir tanesiysen Violetta biletlerini Ticketbis'ten güvenle satın al! Henüz 17 yaşında olan Martina şimdiden gösteri dünyasının en çok aranan isimlerinden birtanesi. Mayıs 2012'den bu yana ekranlarda olan Violetta dizisinin kahramanları dünyanın dört bir yanında verdikleri unutulmaz konserlerle hayranlarıyla buluşuyor. Acele et, sen de konserde yerini al!


Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.