Women’s EHF Euro Handball 2016: Hungary v Czech Republic + Montenegro v Denmark Biletleri | 05/12/2016 | Ticketbis Türkiye

Women’s EHF Euro Handball 2016: Hungary v Czech Republic + Montenegro v Denmark Biletleri

Malmö Isstadion, Malmö, İsveç

Women’s EHF Euro Handball 2016: Hungary v Czech Republic + Montenegro v Denmark
Women’s EHF Euro Handball 2016: Hungary v Czech Republic + Montenegro v Denmark biletlerini almaya karar verirsen hem harika bir hentbol gösterisi izleyecek hem de hayatın boyunca hatırlayacağın bir tecrübe yaşamış olacaksın. Hentbol tutkunuysan bu fırsatı kesinlikle kaçırma! Sevdiğin takım muhteşem bir Women’s EHF Euro Handball 2016: Hungary v Czech Republic + Montenegro v Denmark karşılaşması için Malmö Isstadion adresinde olacak. Sen de orada ol ve Women’s EHF Euro Handball Championship tutkunu canlı tut! Geç olmadan Ticketbis'yi ziyaret et ve biletlerini al. Ticketbis Women’s EHF Euro Handball Championship ve daha onlarca spor etkinliğinin biletlerini almak için aradığın web sayfası.

Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Women’s EHF Euro Handball Championship diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.